www.archive-org-2014.com » ORG » Y » YACHTCLUBSLOVAKIA

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 32 . Archive date: 2014-05.

 • Title: Oficiálne stránky Yacht Clubu Slovakia
  Descriptive info: .. Novinky YCS.. Vítame Vás na našich nových stránkach.. Dúfame, že nepôjde iba o "kozmetické" úpravy.. Budeme Vám prináša i rôzne spravodajstvo zo sveta jachtingu.. Fotosú až na stránkach YCS.. Zaujímavá cena pre ví aza! Pozrite si "FOTOGALÉRIA".. Yacht Club Slovakia Racing Team (René Haščák, Tomáš Štrba, Norbert Koš ál) úspešne zav šil svoj prvý rok na slovenskom jachtárskom sú&#.. Novinky e-mailom.. Vaša e-mailová adresa:.. prihlásiť.. odhlásiť.. Ak chcete dostávať informácie o nových správach YCS, zadajte e-mailovú adresu a odošlite.. Yacht Club Slovakia.. Yacht Club Slovakia vznikol na začiatku slovenskej štátnosti 1.. 1.. 1993.. Počas doby fungovania klubu sa členovia stretli s nepochopením skúsenejších jachtárov, ktorí si hneď založili vlastné kluby a organizácie.. Napriek tomu klub ponúkal svojim členom možnosť sebarealizácie, nadväzoval kontakty v zahraničí s klubmi podobného zamerania.. V roku 1992 sa zakladajúci členovia zúčastnili na plavbe školskej plachetnice Arethusa (Anglicko) zo  ...   Členovia YCS sa rozhodli pre veľmi ambiciózny projekt –.. Spopularizovať a sprístupnit námorný a kajutový jachting čo možno najväčšiemu počtu záujemcov.. Členovia Yacht Clubu Slovakia, podľa vzoru jachtárskych aktivít zo susedných štátov, sa rozhodli zviditeľniť a úspešne reprezentovať klub, sponzorov i Slovenskú.. YCS Racing Team.. Podpora jachtárskeho športu patrí vo svete medzi populárne formy propagácie rôznych firiem a spoločností.. Umiestnením reklamného nápisu, loga firmy, ale i názvu konkrétneho výrobku na lodiac.. h i plachtách patrí medzi lukratívne reklamné ploch.. y.. Plachty na vodnej hladine sú magnetom pre oči a tak sa športová plachetnica stáva ideálnou dynamickou propagačnou plochou.. Je iba málo športov, ktoré ponúkajú na športovom náradí tak veľké reklamné plochy ako jachting.. Yacht Club Slovakia Racing Team.. Podporte jachting! Zoznam podporovateľov.. Organizačná štruktúra.. Stanovy YCS.. Copyright © Yacht Club Slovakia, 2009.. Privacy Policy.. |.. User Agreement.. O klube.. Členovia.. Jachting.. Fotogaléria.. Kontakt..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Novinky Yacht Clubu Slovakia
  Descriptive info: Nápady.. V tejto časti Vám chceme priniesť rôzne n.. ápady, návrhy.. Uverejníme Vaše dotazy a pripomienky.. Vaše námety posielajte e-mailom na našu adresu:.. postmaster@yachtclubslovakia.. org.. Do subjektu napíšte:.. 2% z Vašich daní.. Ďakujeme za Vašu podporu!!!.. Novinky Yacht Clubu Slovakia.. Nové stránky YCS.. [.. YCS.. ].. 04/03/2014 @ 10:19 (GMT +2).. V samostatných sekciách sa môžte dozvedie viac o činnosti, pripravovaných a uskutočnených akciách Yacht Clubu Slovakia.. Sú až.. Zaujímavá cena pre ví aza!.. Pozrite si "FOTOGALÉRIA".. Úspech Yacht Club Slovakia Racing Teamu.. YCS Racing Team.. Yacht Club Slovakia Racing Team (René Haščák, Tomáš Štrba, Norbert Koš ál) úspešne zav šil svoj prvý rok na slovenskom jachtárskom sú ažnom poli v triede Kajutové plachetnice.. Slovenský pohár patrí medzi seriál prestížnych podujatí, kde sa stretávajú jachtári z celého Slovenska.. V prvom roku svojej športovej činnosti obsadil Yacht Club Slovakia  ...   na významných európskych jachtárskych podujatiach v budúcej sezóne.. “.. So želaním priaznivého vetra do plachiet,.. René Haščák, prezident Yacht Clubu Slovakia.. Slovenský pohár KL.. Úspech nášho Racing Teamu v pretekoch Slovenského pohára.. Náš tím skončil v celkovom umiestnení pretekov o Slovenský pohár na fantastickom 3.. mieste.. "Na prvý aktívny rok pretekania je na našej strane spokojnos.. Sme si ale vedomí, že sa ešte ve a musíme uči a trénova.. " povedal člen YCS tímu Tomáš Štrba.. Tlačivá da ových priznaní.. Važení priatelia,.. na našich stránkach sme uverejnili aj nové tlačivá da ových priznaní.. V prípade, že chcete venova 2% z vašich daní na rozvoj jachtingu, tieto tlačivá vytlačte.. Po vyplnení ich môžete poda na príslušnom Da ovom úrade.. akujeme Vám za podporu!.. Stránky:.. 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. späť.. Copyright © Yacht Club Slovakia, 2004.. O klu.. be..

  Original link path: /novinky.php
  Open archive

 • Title: Yacht Club Slovakia
  Descriptive info: V rokoch 1998-2000 naši juniori pod vedením naších skusených jachtárov poctivo trénovali na plachetnici triedy 420.. V roku 1997 klub zorganizoval pre členov týždenné sústredenie na 7m plachetnici na Kráľovej pri Šali.. V roku 1998 sa naši členovia zúčastnili na dobrodružnej plavbe v Taliansku (Elba).. Viď našu.. fotogalériu.. , v ktorej nemôžeme z priestorových dôvodov umiestniť všetky naše fotomateriály.. Od začiatku roku 2001 spolupracuje klub s Reklamnou agentúrou Zuzana, ktorá organizuje kurzy na vedenie plavidiel aj pre našich členov za výhodnejších podmienok.. V roku 2001 v lete Reklamná agentúra Zuzana poskytla priestor na plachetnici Zuzana aj pre našich členov.. V súčastnosti zaznamenáva veľký rozmach aj profesionálny športový jachting.. Nové materiály, technológie a navigačné  ...   stále rastie.. Na propagáciu sa využívajú nové prostredia nielen televízia a rozhlas.. Stále viac populárnym sa stáva aj sledovanie podujatí prostredníctvom internetu zo svojho počítača.. Nielen v zahraničí sa nachádzajú ľudia a organizácie podporujúce jachtárske dianie ale sme presvedčení, že aj na Slovensku, ktoré nemá more, sa predsa nachádzajú ľudia a firmy.. ochotné podporiť našu iniciatívu.. Veď tiež krajiny ktoré nemajú moria sa aktívne zúčastňujú na jachtárskych podujatiach a ich tímy dosahujú veľmi slušné úspechy, za ktoré by sa nehanbili ani tímy z jachtárskych veľmocí.. Firmám ponúkame lukratívne možnosti reklamy „na naších plachtách“.. Reklama je omnoho lacnejšia v porovnaní s reklamou v ostatných médiách pri zachovaní sledovanosti rovnakého a určite i väčšieho počtu divákov..

  Original link path: /ycs.html
  Open archive
 •  

 • Title: Projekt Yacht Clubu Slovakia
  Descriptive info: Projekt Yacht Clubu Slovakia.. Uvázdame pár bodov nášho projektu:.. Chceme pre všetkých užívateľov internetu vytvoriť web stránky na ktorých by boli informácie z jachtárskeho diania nielen z domova ale i zo zahraničia.. Informácie o akciách klubu, ktoré sa, ako veríme, aj s Vašou pomocou rozrastú.. Nepôjde iba o dovolenky s YCS ako doteraz ale pôjde aj o akcie pre väčšiu záujmovú skupinu.. Chceme zaviesť tradíciu plesov, kde by sa stretávali všetci, ktorí už v námornom jachtingu niečo dokázali ale aj všetkých ostatných, ktorí majú záujem spoznávať námorný jachting.. Chceme aktívne pokračovať pri tvorbe klubového bulletinu, v ktorom by sa nachádzali informácie pre všetkých ale najmä tých, ktorí nemajú prístup k internetu a nemôžu sledovať dianie  ...   námorných kajutových plachetníc.. Veríme, že vytvorenie jachtárskeho tímu prinesie osoh a prospech nielen firmám a osobám ktoré ho podporia ale vyzdvihne slovenský námorný jachting do spoločnosti vyspelých jachtárskych veľmocí.. Naším najväčším strategickým cieľom je:.. Zjednotiť všetkých, ktorých jachting nadchol,.. veď naše Slovensko je v srdci Európy a množstvo individuálnych skupín námorných a kajutových jachtárov ponúka iba obmedzené možnosti.. Veď i Svätopluk dokázal, že je ťažšie zlomiť zväzok prútov ako jeden samostatný.. Vieme, že zjednotenie námorných jachtárov na Slovensku je veľmi náročná úloha, pretože každá skupina „chce hrať“ za seba.. My ponúkame priestor na realizáciu každému rovnako.. Chceme odovzdávať informácie a skúsenosti.. zadarmo.. a každému rovnako, či už ide o skúsených „morských vlkov“ alebo len začiatočníkov..

  Original link path: /projekt_ycs.html
  Open archive

 • Title: Yacht Club Slovakia Racing Team
  Descriptive info: Možnosti propagácie Vašej firmy.. Vážení podporovatelia Yacht Clubu Slovakia,.. náš klub je neziskovou organizáciou združujúcou jachtárov a všetkých, ktorí túžia zažiť neobyčajné dobrodružstvo na plavbách plachetnicou alebo motorovou jachtou.. Predsedníctvo YCS na svojom zasadaní dňa 1.. 2.. 2004 schválilo vznik reprezentačného športového družstva -.. Naše športové družstvo plánuje účasť v roku 2004 na prestížnych slovenských jachtárskych súťažiach.. V budúcom roku plánujeme účasť aj na významných zahraničných pretekoch.. Keďže plachetnica je stredobodom záujmu na pretekoch, načrtnem Vám niekoľko možností propagačných plôch na.. lodi YCS Racing Teamu.. :.. miesto:.. rozmer v mm:.. hlavná plachta.. 1200 x 1200.. kosatka.. 700 x 700.. trup plachetnice.. 350 x 550.. paluba.. 200 x 400.. rahno alebo sťažeň.. 120 x 350.. rahno.. 90 x 150.. zástavka (iba v prístavoch).. 500 x 500.. web stránka.. automaticky pre každého podporovateľa.. individuálne požiadavky.. Jachting ponúka veľa možností na propagáciu.. Veríme, že vzájomnou spoluprácou a našim úsilím dosiahneme obojstrannú spokojnosť a naplnenie Vašich očakávaní.. Ing.. René Haščák.. Prezident YCS, v.. Dokumenty na stiahnutie:.. ponuka na spoluprácu.. propagačné kategórie.. Yacht Club Slovakia Racing Team úspešne zavŕšil svoj prvý oficiálny rok športovej činnosti.. Úspešne zviditeľnil a reprezentoval klub a jeho podporovateľov na najvýznamnejších slovenských jachtárskych pretekoch organizovaných Slovenským zväzom jachtingu.. Cieľom nášho športového tímu je postupne, svojimi športovými aktivitami a výsledkami dosiahnuť európsku úroveň.. Keďže jachting vo svete patrí medzi mediálne a propagačne populárny šport, chceme aj my jachting na Slovensku spopularizovať a priblížiť ho prostredníctvom slovenských médií aj širokej verejnosti.. Našim mediálnym partnerom v roku 2005 je RNS Holding International, a.. vydavateľ časopisu Nautik a televízia Nautik TV.. Čaká nás náročná cesta.. Ochotne však venujeme všetky  ...   Vašej podpory nášmu projektu.. Športový jachting spĺňa všetky predpoklady na úspešnú propagáciu.. Je atraktívny, plavidlá ponúkajú obrovskú reklamnú plochu a je mediálne veľmi zaujímavý.. Ponúkame Vám samozrejme začlenenie nášho tímu do image Vašej spoločnosti.. Samozrejmosťou je aj daňová optimalizácia vložených prostriedkov so spätnou kontrolou.. História nášho športového tímu:.. V prvom roku nášho súťaženia (2003) sa nám podarilo úspešne vstúpiť do slovenského jachtárskeho diania dobrými výsledkami.. Na 7.. Majstrovstvách Slovenska v triede ALT kajutových lodí, sa naša posádka z celkového počtu súťažiacich lodí 18, umiestnila na 8.. mieste a následne na pretekoch Domašský lodivod na bronzovom 3.. V záverečnom hodnotení Slovenského zväzu jachtingu v roku 2003 naši pretekári skončili z celkového počtu 178 na výbornom 28.. -30.. V roku 2004 sa náš športový tím zúčastnil na šiestich významných jachtárskych pretekoch na Slovensku.. V seriáli pretekov Slovenského pohára naša posádka skončila na medailovom treťom mieste.. V záverečnom hodnotení skončili naši pretekári na celkovom 6.. – 7.. mieste zo 177 športovcov v triede kajutové lode.. Sme presvedčení, že nielen v zahraničí sa nachádzajú ľudia a organizácie podporujúce jachtárske dianie ale aj na Slovensku sú ľudia, firmy a organizácie.. Nie len Slovensko ale aj krajiny ktoré nemajú moria sa aktívne zúčastňujú na jachtárskych podujatiach a ich tímy dosahujú veľmi slušné úspechy.. Týmto Vám ponúkame lukratívne možnosti propagácie.. R eklamná plocha našej plachetnice je o rozlohe cca 50 m 2.. Naše ambície sú veľké a veríme, že i s Vašou podporou sa podarí získať pre náš tím a zároveň i Vašu spoločnosť čo najviac úspechov na najprestížnejších domácich i zahraničných jachtárskych súťažiach.. Yacht Club Slovakia Racing Team.. Dipl.. Prezident YCS..

  Original link path: /ycs_rt.html
  Open archive

 • Title: Yacht Club Slovakia Racing Team
  Descriptive info: Výsledky:.. 2004.. Naša loď.. Plán účasti YCS Racing Teamu na pretekoch v roku 2005.. ČTK.. Dátum.. Poč.. dní.. Názov.. Miesto.. KJ.. 203.. 11.. 6.. 2005.. Preteky IYCO.. Orava.. 205.. 9.. 7.. Diaľková plavba KJ.. 257.. 23.. O putovný pohár KJ.. Liptovská Mara.. 207.. 13.. 8.. O pohár Matúša Čáka.. 402.. 19.. Regata magazínu H2O.. Lago di Garda (ITA).. 6121.. 208.. 26.. 27.. MČR.. Lipno (CZE).. 7.. Regata kajutových lodí.. 262.. 9.. Slovenský pohár WS a FW.. 263.. 364.. 10.. 15.. 12.. 6.. Modrá stuha L.. Mary.. Domaša.. Terst (ITA).. MM SR KJ pri príležitosti 30.. roč.. 15 míľ.. Majstrovstvá Európy..

  Original link path: /ycs_racing_team.html
  Open archive

 • Title: Organizačná štruktúra Yacht Clubu Slovakia
  Descriptive info: Organizačná štruktúra Yacht Clubu Slovakia..

  Original link path: /org_struktura.html
  Open archive

 • Title: Stanovy Yacht Clubu Slovakia
  Descriptive info: Stanovy Yacht Clubu Slovakia.. môžete otvoriť.. pdf.. dokument.. Ak nemáte Acrobat Reader môžete si ho voľne stiahnuť tu..

  Original link path: /stanovyYCS.html
  Open archive

 • Title: Yacht Club Slovakia
  Descriptive info: Privacy policy / User Agreement.. Stránky Yacht Clubu Slovakia sú tvorené pre širokú jachtársku verejnosť, pre členov YCS i pre náhodných návštevníkov.. Stránky obsahujú materiály týkajúce sa jachtárskeho športu z domácich, klubových i svetových akcií.. Údaje zadávané o Vašej osobe, alebo zadaná e-mailová adresa na Newsletter je použitá výlučne pre potreby YCS.. Údaje nie sú ďalej šírené.. Užívatelia súhlasia so spracovaním údajov pre potreby členstva v YCS, na zasielanie nových informácií a na spracovanie návrhov a pripomienok Yacht Clubom Slovakia..

  Original link path: /privacy.html
  Open archive

 • Title: Členstvo v Yacht Clube Slovakia
  Descriptive info: Členstvo v YCS.. Yacht Club Slovakia je otvorené, politicky nezávisle, dobrovoľné združenie občanov združujúce podporovateľov a priateľov jachtingu a vodných športov.. V našich radoch radi privítame všetkých, ktorým záleží na osude slovenského jachtingu.. Spolu dokážeme, že aj slovenský jachtársky šport má svoje miesto v Európe i vo svete.. 2005.. Členovia YCS.. Členmi YCS sú ľudia pôsobiaci v rôznych profesiách.. Ľudia, ktorí jachting iba podporujú, ale i tí, ktorí sa jachtingu venujú pravidelne, či iba rekreačne.. Všetkých spája iba jediný spoločný cieľ - POZDVIHNÚŤ SLOVENSKÝ JACHTING NA EURÓPSKU ÚROVEŇ.. Práva a povinnosti členov..  ...   členstvo v našom klube sa chce aktívne podieľať na jeho činnosti.. Medzi práva patrí aj zúčastňovať sa na klubových akciách, prispievať svojimi schopnosťami a vedomosťami k zveľaďovaniu YCS.. Radi privítame tých, ktorí sa budú chcieť ochotne podeliť so svojimi jachtárskymi skúsenosťami a zážitkami.. Medzi povinnosti členskej základne patrí najmä úcta voči YCS a prispievanie na jeho činnosť členskými príspevkami.. Členská sekcia.. V tejto sekcii nájdu členovia všetky užitočné a potrebné informácie týkajuce sa klubu.. Vstup je povolený iba členom YCS.. VSTUP DO ČLENSKEJ SEKCIE.. Práva členov YCS.. Členská prihláška.. Povinnosti členov YCS..

  Original link path: /index-1.html
  Open archive

 • Title: Informácie zo sveta jachtingu
  Descriptive info: In.. zerc.. ia.. 24-Oct-2004.. Predám plachetnicu Jeanneau Sun 2000.. Vo výbornom stave.. Veľa extra.. V tejto sekcii Vám budeme prinášať rôzne informácie zo sveta jachtingu.. Priblížime Vám niektoré súťaže organizované vo svete.. V ľavej časti môžete vydieť najnovšie inzeráty.. Uverejňovanie inzerátov na našich stránkach je BEZPLATNÉ.. Stačí zaslať e-mail so subjektom Inzerát.. V texte uviesť podrobnosti, fotografiu a inzerát bude uverejnený.. V odkazoch nižšie môžete nájsť užitočné informácie a linky na zaujímavé jachtárske stránky.. Pripravujeme pre Vás aj užitočné informácie  ...   Jachtársky slovníček.. Lodné uzly.. Vlajková abeceda.. Testy lodí.. Linky.. Test Jeanneau SUN 2000.. Slnko od Jeanneau prináša pôžitok z jachtingu.. Už v základnej výbave je k dispozícii všetko, čo potrebujeme na vode.. Testovaná verzia bola s rozšírenou výbavou - nádrž na vodu, plynový varič.. Dodatočne boli namontované elektronické prístroje anemometer, rýchlomer a hĺbkomer.. Loď má nielen rekreačné ale i pretekárske ambície.. Pri sile vetra do 9m/s netreba refovať plachty a loď v stabilnom náklone dosahuje rýchlosť úctyhodných 5-6 uzlov.. O klube..

  Original link path: /index-2.html
  Open archive •  


  Archived pages: 32