www.archive-org-2014.com » HR » K » KAJKAVSKE-POPEVKE

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

    Archived pages: 63 . Archive date: 2014-06.

  • Title: Tjedan kajkavske kulture Krapina 2013 - Krapinski festival
    Descriptive info: .. Naslovna.. Program Tjedna 2013.. Izvođači u 2013.. godini.. Nove popevke.. Popevke za navek.. Recital kajkavske poezije.. Dječji festival MALI KAJ.. Dječji literarni recital.. 28.. dječji festival.. Dječja likovna izložba.. 12.. znanstveni skup.. Natječaji 2014.. Mali kaj 2014.. Društvo.. Kontakt.. Facebook.. 48.. Festival kajkavskih popevki.. * * * * * *.. Krapina, od 08.. do 14.. rujna 2013.. TJEDAN KAJKAVSKE KULTURE.. Dođite!.. Od ove godine ulaznice su dostupne i u prodaji!.. * * *.. Izvođači.. Sandi Cenov.. Vera Svoboda.. Tajana Tolić.. Renata Kos.. Miro Švenda Žiga.. Groovy a cappella.. Elvira Voća.. Barbara Othman.. Antonija Šola.. ANITA HUĐEK.. Novosti.. Spot Klape Maslina s ovogodišnjeg festivala.. Izvođač: klapa Maslina: stihovi:  ...   novinare na kojoj je predstavljen detaljan program TJEDNA KAJKAVSKE KULTURE.. Tjedan kajkavske kulture.. 08.. 09.. 2013.. - 14.. Uskoro počinje 48.. Tjedan kajkavske kulture - tradicionalna manifestacija koja okuplja sve ljubitelje kajkavskih običaja.. Popis izvođača - 13.. i 14.. Krapinski festival 2013.. „Popevke zanavek“ Izvođači, 13.. (petak) 2013.. ADALBERT TURNER JUCI GORDANA IVANJEK DUŠKO MODRINIĆ I ILIRCI BARBARA SUHODOLČAN BOŽIMIR LOVRIĆ TIHOMIR KOŽINA GROOVY A CAPPELLA TOMISLAV BRAJŠA ANITA.. Povijest festivala.. «Kak zvon je Kaj grmelo Kak kres je Kaj plantelo Kak jogenj kak harja vekomaj Vre jezer let klopoče Kajkavska reč Kaj.. » (M.. Krleža) «V najlepšem.. 1.. 2.. Sponzori.. Search.. tko će kome, ako ne hyper.. svome..

    Original link path: /
    Open archive

  • Title: Program Tjedna 2013 - Krapinski festival
    Descriptive info: Program Tjedna 2013.. NEDJELJA, 1.. rujna.. 7,00 14,00 sati Ribnjaci „Škarićevo I i II“ 28.. natjecanje u lovu ribe udicom na plovak.. PETAK, 6.. Plava dvorana Gradske knjižnice Krapina Izložba dječjih radova s etnomotivima.. SUBOTA, 7.. 10,00 sati Športska dvorana Srednje škole Krapina 12.. stolnoteniski turnir.. 18,00 sati Igralište u Bobovju Mini nogometni turnir „Bobovje i Pristava 2013.. “.. 18,00 sati Teniska igrališta na ŠRC Podgora Otvoreno prvenstvo Krapine u tenisu Memorijalni turnir „Jurica Mehun“.. 19,30 sati Galerija grada Krapine Otvorenje izložbe Izbor iz KERAMEIKONOVE Zbirke suvremene svjetske keramike u prigodnom programu nastupa KUD „Krapina“.. 20,00 sati Atrij Galerije grada Krapine Večer starogradske pjesme uz Adama Končića i „Savske valove“ (ulaz slobodan).. 21,00 sat Ilir bar Večernji program uz DJ-e (MC Marko Orešković).. NEDJELJA, 8.. 9,00 sati Športska dvorana Srednje škole Krapina Prvenstvo KZŽ u kickboxingu za sve kategorije u point fightingu i light contactu.. 17,00 sati Trg Ljudevita Gaja Otvorenje “Tjedna kajkavske kulture Krapina 2013.. ”.. 17,20 sati Trg Ljudevita Gaja „Pozdrav kaju“ (Dječji korzo).. 18,30 sati Trg Ljudevita Gaja Zabavno glazbeni program „Kaj vu duši“.. PONEDJELJAK, 9.. 9,00 sati Mala dvorana POU Krapina 12.. znanstveni skup „Kajkavski jezik, književnost i kultura kroz stoljeća”.. 17,30 sati Franjevački samostan Krapina Otvorenje izložbe „Iz fundusa Franjevačkog samostana“.. 18,00 sati Športska dvorana Srednje škole Krapina Stolnoteniska utakmica reprezentacija Krapinsko-zagorske županije i Varaždinske županije.. 19,00 sati Festivalska dvorana Predstava „Štefek soldat“ Zelinskog amaterskog kazališta „ZAmKa“ (ulaz slobodan).. UTORAK, 10.. 18,00 sati Športska dvorana SŠ Krapina Prijateljska utakmica ženskih reprezentacija Hrvatskog zagorja Zagrebačke županije.. 18,00 sati Mala dvorana POU Krapina Otvorenje izložbe dječjih likovnih radova i recital dječjeg kajkavskog stvaralaštva.. 19,30 sati Športska dvorana SŠ Krapina prijateljska utakmica ženskih rukometnih klubova Lokomotiva Zrinski Čakovec.. 19,30 sati Crkva Majke Božje Jeruzalemske na Trškom Vrhu Koncert iz ciklusa „Orgulje Heferer“ (Aida Vidović Krilanović, mezzosopran i Gorana Vidnjević Fabijanić, orgulje).. SRIJEDA, 11.. 16,00 sati Športska dvorana SŠ Krapina Pozivni nogometni turnir za starije pionire.. 18,00 sati Mala dvorana POU Krapina Prezentacija brošure „Puti i stezice Strahinjščice“.. 18,00 sati Ilir bar Prezentacija Zagrebačkog karting saveza (poseban gost Kristijan Habulin, svjetski viceprvak u F1).. 20,00 sati Glazbena dvorana Srednje škole Krapina Recital kajkavske poezije.. 21,00 sat Glazbeni paviljon u Parku Matice hrvatske Koncert za mlade „Trnje“.. ČETVRTAK, 12.. DJEČJI DAN.. 10,00 sati Hušnjakovo Igre naših starih (tradicijske igre i radionice).. 11,00 sati dvorište ispred Gradske knjižnice Krapina Susret sa dječjim piscem Hrvojem Kovačevićem.. 13,00 sati igrališta kod Osnovne škole „Ljudevit Gaj“ 21.. zagorski gospodarski zbor otvorenje (12.. rujna 13,00 22,00 sata, 13.. 14.. rujna 10,00 22,00 sata).. 15,00 sati Park Matice hrvatske Glazbeno-scenski program za djecu.. 18,00 sati Teniska igrališta na ŠRC Podgora Svečano otvaranje novih teniskih terena.. 19,00 sati Festivalska dvorana 28.. DJEČJI FESTIVAL „KAJ U RIJEČI, PJESMI, SLICI I PLESU“.. 19,00 sati Caffe bar / hostel “Barrock“ DJ Darko.. 19,00 sati “Mala Ramona“ DJ Toljan.. 19,00 sati Šator kod OŠ Lj.. Gaj Koncert zabavnog sastava „Prijatelji Zagorja“.. 19,00 sati Trg Ljudevita Gaja Koncert Rajka Suhodolčana i sastava „Vinski brati“.. 21,00 sat Trg Ljudevita Gaja Dalmacija Zagorju, nastup klape “Maslina“.. 21,30 sati Trg Ljudevita Gaja Koncert Tomislava Golubana i “Singerlica“.. PETAK, 13.. 16,00 sati Igralište kod SŠ Krapina  ...   i nastup KUD-a „Krapina“ u glazbenom programu nastupaju „Lepi cajti“ radionice Muzeja Hrvatskog zagorja tradicija Hrvatskog zagorja.. 18,00 sati – Trg Ljudevita Gaja i Šetalište hrvatskog narodnog preporoda Prezentacija običaja i proizvoda Hrvatskog zagorja.. 19,00 sati Glazbeni paviljon u Parku Matice hrvatske Koncert Puhačkog orkestra Općine Petrovsko.. 20,00 sati Caffe bar „Tel“ Koncert glazbenog sastava „Treća sreća“.. 20,00 sati “Mala Ramona“ Glazbeni program.. 21,00 sat Caffe bar / hostel „Barrock“ Koncert benda „Take two“ (Krapina).. 21,00 sat Ilir bar Festivalska noć večernji program uz DJ-e.. 21,00 sat Festivalska dvorana 48.. FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI (koncert novoskladanih popevki).. 22,00 00,00 sati Trg Ljudevita Gaja Koncert Nine Badrić.. 00,00 sati Trg Ljudevita Gaja Koncert grupe „Noxin“.. NEDJELJA, 15.. rujna Teniska igrališta na ŠRC Podgora Finale otvorenog prvenstva Krapine u tenisu Memorijalni turnir „Jurica Mehun“.. Organizatori: Društvo za kajkavsko kulturno stvaralaštvo Krapina, Društvo „Naša djeca“ Krapina, Franjevački samostan Krapina i Zbor «Bolji život» Krapina, Gradska knjižnica Krapina, Grad Krapina, Hrvatska gospodarska komora – ŽK Krapina, Hrvatska udruga „Muži zagorskog srca“, Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima KZŽ, Krapinsko-zagorska županija, Muzej krapinskih neandertalaca, Obrtnička komora KZŽ, Pučko otvoreno učilište Krapina, Radio Kaj, Turistička zajednica grada Krapine, Turistička zajednica KZŽ; Društvo Sportskih igara učenika, Košarkaški klub „Krapina“, Krapinski športski savez, Nogometni klub „Zagorec“ Krapina, Pikado klub „Barrock“, Pikado Klub Pit bill, Rukometni klub „Zagorec“ Krapina, Stolnoteniski Klub „Zagorec“ Krapina, Športska udruga Bobovje i Pristava, Športsko ribolovno društvo Krapina, Teniski klub „Zagorec“ Krapina.. TURISTIČKI VLAK „KRAPEK“ - kreće iz Zagreba s Glavnog kolodvora u 14:40 sati, dolazak u Krapinu u 16:03 sati; povratak u 21:25 sati.. Povratna karte za odrasle: 30 kuna, a za djecu 20 kuna, uz bogati popratni program u vlaku (glazbeni program Tamburaška sekcija KUD-a „Krapina“, degustacije zagorskih štruklja i bučnice) te organizirani turistički razgled Krapine po dolasku na Željeznički kolodvor.. Ulaz u Muzej krapinskih neandertalaca (u petak i subotu radi produženo do 22 sata) uz predočenje karte za vlak po cijeni od 25 kuna.. _________________________________________________________.. Dodatni sadržaj tjedna besplatan ulaz: u Muzej Ljudevita Gaja i Galeriju Grada Krapine od četvrtka (12.. rujna) do subote (14.. rujna) u vremenu od 10,00 do 23,00 sata i u Franjevački samostan i razgledavanje izložbe slika iz fundusa umjetnina i samostanske knjižnice (od 12.. – 14.. rujna) od 16,00 do 20,00 sati; 21.. zagorski gospodarski zbor,.. od četvrtka 13,00 – 22,00 te u petak i subota u vremenu od 10,00 do 23,00 sata.. Veliki balon Bajka na dlanu – slijetanje na Stari grad na dan otvorenja TKK.. + TURISTIČKI VLAK u subotu, 14.. rujna na relaciji ZG (14,40 sati)– KR (16,03sati) (povratak u 21,25 i dolazak u ZG u 22,32 sata) uz bogati popratni program u vlaku (glazbeni program Tamburaška sekcija KUD-a „Krapina“, degustacije zagorskih štruklja i bučnice) te organizirani turistički razgled Krapine po dolasku na Željeznički kolodvor.. Dodatne pogodnosti u TKK.. * besplatan razgled Muzeja Ljudevita Gaja i Galerije grada Krapine od čet.. do sub.. rujna u vremenu od 10,00 do 23,00 sata.. * svi putnici turističkog vlaka Zg-Kr-Zg koji žele posjetiti Muzej krapinskih neandertalaca imaju pravo na kupnju tkz.. studentske karte u iznosu od 25,00 kn po osobi (karta za vlak pokazuje se na uvid)..

    Original link path: /program-tjedna-2013/
    Open archive

  • Title: 2013 - Krapinski festival
    Descriptive info: 2013.. 2013.. TIHOMIR KOŽINA.. BOŽIMIR LOVRIĆ.. ADALBERT TURNER JUCI.. VA Viline.. Vatroslav Maltar.. Kvartet Gubec.. Ivan Mikulić.. Renata Sabljak.. Danijela Pintarić.. Kirjales.. Davor Radolfi.. Kavaliri.. Bojan Jambrošić.. Lucija Jelušić.. Klapa Maslina.. Dino Jelusić.. Tomislav Goluban.. Paula Jusić.. Max Hozić.. Gordana Ivanjek.. Ronald Braus.. Duško Modrinić.. Marija Borić.. Barbara Suhodolčan.. Miro Ungar.. Tereza Kesovija.. Older posts..

    Original link path: /category/2013/
    Open archive
  •  

  • Title: Nove popevke - Krapinski festival
    Descriptive info: Nove popevke.. Red.. Izvođač.. Glazba.. Aranžman.. Stihovi.. Pjesma.. Dirigent.. Barbara Suhodolčan, Vatroslav Maltar i ''Ilirci''.. Viktor Crnek.. D.. Berović.. Marija Hlebec.. ZAGORJE MOJE, DRAGI MOJ DOM.. Siniša Leopold.. Marija Borić i Duško Modrinić.. Roman Gross.. R.. Gross.. Martina Mirt Ordanić.. KAJ ČAKAŠ, DAJ ME ŽENI.. Tomislav Uhlik.. 3.. Ronald Brauss.. Andreja Vidović.. S.. Mihaljinec.. Miljenko Hršak.. JOŠ JENA POPEVKA.. 4.. Marijan Jergović.. Kalogjera.. Zorica Klinžić.. ZAGORJE ME VLEČE.. 5.. T.. Eterović.. Davorka Plukavec.. NE BI TE SMEL SENJATI.. 6.. Đelo Jusić, jr.. ZIMSKA.. 7.. ''Viline'' i Tomislav Goluban.. Božo Potočnik..  ...   Toni Eterović.. Marijan Javurek.. JOŠ SU NAVEK ODŠKRINUTA VRATA.. 10.. Mateja Bunčić.. ZVEZDICA.. 11.. Zdravko Šljivac.. Mišo Doležal.. NEDELA.. ''Kavaliri''.. Danijel Češnjaj.. Stjepan Đukić Pišta.. EUROPA VU BEDNJI.. 13.. Željen Klašterka.. L.. Udjbinac.. Nikola Kristić.. NAŠI BREGI.. "Kirjales".. Ivica Pepelko.. Leopold.. Kristina Crneković.. PUCICE SE ZESTALE.. 15.. Luka Udjbinac.. Krešimir Butković.. ZA SE KAJ SI DAL.. 16.. Adela Dobrić Jelača.. Tomislav Baran.. MILOSTIVA.. 17.. Hrvoje Herček.. ZAIGRAJ POPEVKU.. 18.. Nenad Kukovačec.. Palanović.. Radovan Novina.. TAM POD BREGOM.. 19.. Kvartet ''Gubec''.. Toni Marinović.. DA VINČEKOV KOD.. 20.. Božidar Božek.. NALUKNI SE..

    Original link path: /program-tjedna-2013/nove-popevke/
    Open archive

  • Title: Popevke za navek - Krapinski festival
    Descriptive info: Popevke za navek.. FESTIVAL KAJKAVSKIH POPEVKI KRAPINA 2013.. -.. POPEVKE ZA NAVEK.. - 13.. 09.. Broj.. VIVAT NOSTRA KRAPINA.. 1988.. LEOPOLD.. Arr.. J.. PRUDEUS.. ADALBERT TURNER JUCI I ILIRCI.. SINIŠA.. A SUTLA SI TEČE.. 1990.. N.. KALOGJERA.. BRITVIĆ.. GORDANA IVANJEK, DUŠKO MODRINIĆ I ILIRCI.. KREŠIMIR.. BATINIĆ.. ROŽA MOJA, ROŽICA.. 2000.. M.. BERTA.. P.. Gotovac.. PAŠIČEK.. BARBARA SUHODOLČAN.. STJEPAN.. MIHALJINEC.. TU MI JE ZEMLA, TU MI JE DOM.. 1993.. NJIKOŠ.. SIGETIĆB.. HERJAVEC.. PROLAZE CAJTI.. 1983.. Z.. PRESEČKI.. I.. KRAJAČ.. SANDI CENOV.. PIJ JANDRAŠ 1968.. MATIŠIĆ.. SUZA ZA ZAGORSKE BREGE.. 1969.. ŠPIŠIĆ..  ...   Đ.. NOVKOVIĆ.. V.. VESELI SMO ZAGORCI.. 2004.. PEPELKO.. Glojnarić.. NENAD KUMRIĆ, RENATA KOS I ILIRCI.. ČEZ TRNJE ROŽ DIŠEČIH.. 2009.. OTHMAN.. Uhlik.. STILINOVIĆ.. BARBARA OTHMAN.. V KRAPINSKIM TOPLICAMA 1993.. PAVUŠA.. Bosner.. TAJANA TOLIĆ.. NOCTURNO.. 1974.. GLOWATZKY.. BOJAN JAMBROŠIĆ.. ZASVIRAJTE POLKU MUZIKAŠI.. DOLEŽAL.. ELVIRA VOĆA.. NE BUM VRE PIL.. 1971.. RUŽIĆ.. Jeličić.. JAKŠEVAC.. KVARTET GUBEC.. ZAGORJE, ZAGORJE.. 2006.. MIKULIĆ.. Dvoržak.. ŠOLA.. IVAN MIKULIĆ I FIOLE.. ZAGORSKI CUG.. 1976.. CRNEC.. VERA SVOBODA.. KAJ NAM PAK MOREJU.. 1989.. MIRKO ŠVENDA ŽIGA I ANTONIJA ŠOLA.. VUŽGI 1967.. STAMAĆ.. KANIŽAJ.. MAX HOZIĆ I KVARTET GUBEC..

    Original link path: /program-tjedna-2013/popevke-za-navek/
    Open archive

  • Title: Recital kajkavske poezije - Krapinski festival
    Descriptive info: Recital kajkavske poezije.. Recital kajkavske poezije 2013.. br.. Autor.. Naslov.. Bistrović Ankica.. Un jo je fkanil.. Blaži Ladislava.. Tie veter.. Bolić Josipa.. Zibelja.. Bosnar Miroslav.. Bi tebe pital.. Brčić Sonja.. Seljački beteg.. Brkan Božica.. Za putom.. Cvek Maja.. Grdo su nas poharali cajti.. Drašković Grozdana.. Fajn nam je bilo.. Frčko Milan.. Gelem, gelem.. Gatalica Goran.. Diridajec.. Grgac Vera.. Muoj deda je imal kojna.. Čovek čoveku.. Grgurić Pajnić Slavica.. Ko ognj.. Hajsek Ivanka.. Šparanje.. Hleb Vlado.. Nejdem nikam.. Hlebec Marija.. Nocuj.. Horvat Anić Branka.. Dva brata.. Jačmenica Nada.. Ceker.. Moji dragi, siedi anjgeli.. Jagić Branka.. Brrrr.. 21.. Micekova bambalica.. 22.. Tu sme/de sme..  ...   27.. Majsec Vladimir.. Mati.. Marušić-Vasilić Ružica.. Kumice z sela.. 29.. Miholek Vladimir.. Na roke se ne diže roka.. 30.. Mirt-Ordanić Martina.. Ide jesen.. 31.. Novak Levatić Lidija.. Reči.. 32.. Plukavec Davorka.. Stara lipa.. 33.. Podgajski Vladimir.. Ljudi kak rože.. 34.. Pomper Nada.. Vu staračkemu domu zbrinuti….. 35.. Pukec Ljerka.. Dejte najte.. 36.. Raškaj Jalšovec Darko.. Ijti dime.. 37.. Rukav-Bogojević Nada.. Morem i bez čokolade.. 38.. Salajpal Tereza.. Kak dnevi živleja.. 39.. Sarkotić Slavica.. Naj reči da smo stari.. 40.. Šoštarko Snježana.. Dan de.. 41.. Štefan Željko.. Slikar.. 42.. Vuk Marija.. Deši.. 43.. Žimbrek Karlo.. Nigdor mi niesi raklo do ma rodo imuš..

    Original link path: /program-tjedna-2013/recital-kajkavske-poezije/
    Open archive

  • Title: Dječji festival MALI KAJ - Krapinski festival
    Descriptive info: Dječji festival MALI KAJ.. POPIS IZVOĐAČA I PJESAMA – MALI KAJ 2013.. Filip Hubak.. „Dobro mi došel prijatel“.. OŠ Franje Horvata Kiša Lobor.. Marko Fabris.. Dina Leško i Kristijan Puljek.. „Nocturno“.. OŠ Augusta Cesarca i OGŠ Krapina.. Klara Nadine Parlaj,Ljiljana Varga.. „Na Sleme“.. OŠ Ante Kovačića Zlatar.. Josipa Hopek.. Iva Kunštek.. „Venček za Zagreb“.. OŠ Ljudevit Gaj, Krapina.. Ivan Stantić.. Patricija Pek.. „Same nek je vesele“.. OŠ Gornje Jesenje.. Anita Habjanec.. Lucija Pavlović.. „Zagorje moje zeleno“.. DND Varaždin.. Zdenka Knapić.. Antonela Palić.. „Stiha, stiha, povedaj mi mati“.. OŠ Ksaver Šandor Gjalski, Zabok.. Željka Završki.. Lucija Sertić, Jill Leticija Kantolić, Ena Miljan  ...   puno lepih cajtov“.. OŠ Đurmanec.. Dubravka Habjanec.. Tena Kramar.. „Dve reči za domaju“.. OŠ Kneginec Gornji.. Josip Levatić.. Tia Pikija.. „Kokotiček“.. OGS I.. Padovec Novi Marof.. Sofija Cingula.. Lucija Novak.. „Da sem ti z lasima zvezala roke“.. OŠ Ivana Perkovca Šenkovec.. Lana Zlatar Pravica.. Lorena Pažameta.. „Oko jene hiže“.. OŠ S.. Košutić Radoboj.. Lucija Brašnić.. „Navek ti fala naš Mihanović“.. OGŠ Varaždin.. Sara Samac, Dorian Stipčić i Samanta Gran.. „Dugo me ni bilo“.. Iva Šimundić, Ana Barać, Maša Ciglenečki, Ana Ciglenečki.. „Vse počinje v Zagorju“.. OGŠ Bonar, Donja Stubica.. Ružica Gelo Ciglenečki.. mažoretkinje.. „Daj prijatel vre natoči“.. svi izvođači.. „Popevke sem slagal“..

    Original link path: /program-tjedna-2013/djecji-festival-mali-kaj/
    Open archive

  • Title: Dječji literarni recital - Krapinski festival
    Descriptive info: Dječji literarni recital.. Dječji recital Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu Krapina 2013.. Na natječaj za dječji recital Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu Krapina 2013.. prispjelo je 105 literarna rada iz 15 osnovnih škola.. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Dunja Belošević (predsjednica), Štefica Leljak i Magdica Šalković (članovi) odabralo je 19 pjesama koje će biti izvedene na ovogodišnjem recitalu.. br.. Naziv škole.. Naziv rada.. Ime i prezime učenika.. Voditelj.. OŠ Gornji Mihaljevec.. KRUH.. Elena Krčan, 6.. r.. Lidija Novak Levatić.. Macinec.. OŠ Oroslavje.. PISMO IZ ZAGORJA.. Sebastijan Čičko, 4.. a.. Vesna Grabušić.. OŠ „Ljudevit Gaj“.. STARI DEDA.. Marija Pavić, 8.. Marija Šalković.. PŠ Donja Šemnica.. OŠ Ivanovec.. KAK DETE.. Aleksandar Barlović, 7.. Dijana Kozjak.. OŠ A.. Mihanovića Petrovsko..  ...   SRČEKA DVA.. Karlo Peer, 7.. c.. Ljubica Čudić.. KRAJ POTOKA.. Lana Šoštarko, 6.. Đurđa Kolak.. BERŽE BUJU PREŠLI DANI.. Nina Šalković, 6.. b.. Vlasta Meštrović.. OŠ Side Košutić Radoboj.. VRAPČEK I DEDEK.. Anamarija Žun, 8.. Andreja Klasić.. LIEPE PIŠI!.. Donateo Sitarić-Knezić, 8.. Vesnica Kantoci.. PLETENE KUŠARE.. Lorena Jurec, 8.. Nevenka Šušljek.. BABIČINE RIEČI.. Antonija Latin, 6.. OŠ“Ljudevit Gaj“ Mihovljan.. MOJ RODNI KRAJ.. Martin Bodalec, 5.. Marina Rod.. PŠ Novi Golubovec.. FTIČEK.. Kristina Varjačić, 6.. Ksenija Zubić.. SUKLA.. Stela Kovačić, 5.. Jasna Horvat.. OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec, Čakovec.. ŠTELA BI….. Antonia Novak, 4.. Jasminka Mesarić.. MAMICA I JAPICA.. Simona Slamek, 4.. OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec.. KUKURIKU.. Sara Šarić, 4.. Nada Grahovec.. PŠ Mačkovec.. ELEKTRIČNA ŠKRIJA.. Viktorija Malekoci, 6.. Ida Somi Rodiger..

    Original link path: /program-tjedna-2013/djecji-literarni-recital/
    Open archive

  • Title: 28. dječji festival - Krapinski festival
    Descriptive info: dječji festival.. Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu.. Festivalska dvorana Krapina.. Četvrtak, 12.. rujna 2013.. u 19.. 00 sati.. PROGRAM:.. „POPEVKE SEM SLAGAL“.. Izvodi: Zbor OGŠ Krapina.. „DAJ PRIJATEL VRE NATOČI “.. Izvode : krapinske mažoretkinje.. “DOBRO MI DOŠEL PRIJATEL”.. Izvodi: Filip Hubak.. OŠ Franje Horvata Kiša Lobor, voditelj Marko Fabris.. „NOCTURNO“.. Izvode: Dina Leško i Kristijan Puljek.. OŠ Augusta Cesarca Krapina, voditeljica Andreja Vidović.. „NA SLEME“.. Izvodi: Klara Nadine Parlaj.. OŠ Ante Kovačića Zlatar, voditeljica Josipa Hopek.. „SUZA ZA ZAGORSKE BREGE“.. Izvodi: Antonio Pernjek.. OGŠ priOŠ A.. CesarcaKrapina, voditeljicaAndrejaVidovi.. „VENČEK ZA ZAGREB“.. Izvodi: Iva Kunštek.. OŠ “Ljudevit Gaj”Krapina, voditelj Ivan Stantić.. „SAME NEK JE VESELE“.. Izvodi: Patricija Pek.. OŠ Gornje Jesenje, voditeljica Anita Habjanec.. „STIHA, STIHA, POVEDAJ MI MATI“.. Izvodi: AntonelaPalić,.. OŠ Ksavera Šandora Gjalskog Zabok, voditeljica Željka Završki.. „SAMOBORČEK“.. Izvode:  ...   voditeljica Josipa Hopek.. „JOŠ BU PUNO LEPIH CAJTOV“.. Izvodi: Miljenko Pernjek.. OŠ Đurmanec, voditeljica Dubravka Habjanec.. „DVE REČI ZA DOMAJU“.. Izvodi: Tena Kramar.. OŠ Kneginec Gornji, voditelj Josip Levatić.. „ZAGORJEMOJEZELENO“.. Izvodi: Lucija Pavlović.. DND Varaždin, voditeljica Zdenka Knapić.. “KOKOTIČEK”.. Izvodi: Tia Pikija.. OGŠ Novi Marof, voditeljica Sofija Cingula.. „DA SEM TI Z LASIMA ZVEZALA ROKE“.. Izvodi: LucijaNovak.. OŠ IvanaPerkovca Šenkovec, voditeljicaLanaZlatar-Pravica.. „TANCALA BI RADA“.. Izvodi: Dina Leško.. „NAVEK TI FALA NAŠ MIHANOVIĆ“.. Izvodi: Lucija Brašnić.. OGŠ Varaždin, voditeljica Sofija Cingula.. „OKO JEDNE HIŽE“.. Izvodi: LorenaPažameta.. OŠ Radoboj, voditeljica Dubravka Habjanec.. „DUGO ME NI BILO“.. Izvode: Sara Samac, Dorian Stipčić i Samanta Gran.. “VSE POČINJE V ZAGORJU”.. Izvode: Iva Šimundić, Ana Barać, Maša Ciglenečki i Ana Ciglenečki.. OGŠ Bonar, Donja Stubica, voditeljica Lea Bulić.. Klavirska pratnja: Darko Berović,.. skladbe: 6, 13, 17 i 22..

    Original link path: /program-tjedna-2013/28-djecji-festival/
    Open archive

  • Title: Dječja likovna izložba - Krapinski festival
    Descriptive info: Dječja likovna izložba.. Likovna izložba Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu Krapina 2013.. Na natječaj za likovnu izložbu Kaj u riječi, pjesmi, slici i plesu Krapina 2013.. prispjelo je 253 likovna rada iz 13 osnovnih škola.. Prosudbeno povjerenstvo u sastavu Vesna Kunštek (predsjednica), Martina Vincelj i Tanja Cvetko (članovi) odabralo je 97 radova koji će biti izloženi u Maloj dvorani POU Krapina.. Škola.. Dora Tomić, 1.. Ankica Šuk.. Marta Mrzljak, 1.. OŠ „Ljudevit Gaj“ Mihovljan.. Zajednički rad:.. Tanja Cvetko.. Lucija Grzelj, 6.. Veronika Kresonja, 6.. Ines Kresonja, 6.. Lara Varjačić, 2.. Vesna Presečki.. Lana Šimunić, 2.. Valentina Miljan, 2.. Ivana Klasić, 2.. Marija Hrček, 2.. Antonio Gradečak, 1.. Vesna Križanić.. Saša Vidović, 1.. Luka i Lovro Bočkaj, 1.. Nika Majsec, 1.. Dva zajednička rada 1.. : Tonovi i boje.. Mirta Križanić, 3.. Klara Horvat, 3.. Lana Dolovčak, 3.. Helena Hršak, 3.. Rija Križanić, 3.. Jelena Bočkaj i Nives Osredečki, 5.. Zrinka Arbanas.. Kruno Pospiš, 6.. Dino Goričan i Pavo Jagić, 6.. Bruno Cekol i Ethel Gal, 6.. Lara Mikša, 7.. Petra Valjavec,  ...   Horvat, 7.. Magdalena Dragčević, 7.. Karlo Belošević, 7.. Anja Antolić, 5.. Monika Herceg, 7.. Anamaria Vincelj, 7.. Tara Kos, 2.. Gordana Polundak.. Dragan Županec, 2.. OŠ Đure Prejca Desinić.. Tea Benc, 8.. Milka Vincetić.. Nina Matošec, 8.. Ana Matočić, 2.. Jagoda Šmit.. Tin Budiš, 2.. Monika Ban.. Brigita Zagorec, 2.. Lana Budiš, 3.. Suzana Ramić.. Jan Posinjak, 2.. Nino Borgudan, 3.. Ivan Kišur, 4.. Kristina Jugo.. PŠ HRAŠĆINA.. OŠ Janka Leskovara Pregrada.. Lucija Smrkulj, 6.. d.. Lorena Koprivnjak, 6.. Tijana Colar, 2.. Vesna Golub.. Hana Strniščak, 2.. Radojka Oreški.. Mislav Pintarić, 2.. Ana Rojko, 2.. Laura Radek, 2.. Lea Novak, 4.. Nensi Andrašec, 4.. Alen Hozjan, 4.. Paula Gumbas, 3.. Ružica Hršak.. Katarina Mutak, 3.. Anja Franc, 3.. Nela Vučilovski, 3.. Hrvoje Puljko, 5.. Gordana Ružić.. Sandra Majsec, 5.. Lara Vincelj, 7.. Lana Vidović, 6.. Katarina Barušić, 6.. Helena Klasić, 6.. Kristina Kolarec, 6.. Lana Pavić, 6.. Lara Cizel, 6.. Magda Vodolšak, 6.. Leonardo Puh, 6.. Lana Puljko, 6.. Ivona Strehovec, 6.. Ivana Polanšćak, 6.. Petra Daković, 6.. Ivana Frankol, 7.. Kristina Petek, 7..

    Original link path: /program-tjedna-2013/djecja-likovna-izlozba/
    Open archive

  • Title: 12. znanstveni skup - Krapinski festival
    Descriptive info: znanstveni skup.. DVANAESTI ZNANSTVENI SKUP.. KAJKAVSKI JEZIK, KNJIŽEVNOST I KULTURA KROZ STOLJEĆA.. PROGRAM.. 00 – 9.. 20.. Riječ organizatora i moderatora te pozdravne riječi pokrovitelja:.. prim.. dr.. sc.. Rajko Fureš, dr.. med.. i.. prof.. Alojz Jembrih.. Glazbeni program:.. Srečko Blažičko.. - vokalni solist.. 20 – 10.. 00 Predstavljanje knjige.. :.. Hilarion Gašparoti, Czvet szveteh (izbor).. , izd.. Samoborski muzej i Gradska knjižnica Samobor.. O knjizi govore: Mirjana Dimnjaković, prof.. , Alojz Jembrih i Milan Žegarac Peharnik, prof.. dio: redoslijed izlaganja: predsjedaju:.. Alojz Jembrih i dr.. sc.. Tanja Baran.. 00 – 10.. 10.. Slavko Malnar:.. Vizitacija biskupa Benedikta Bedekovića 1704.. godine.. 10 – 10.. 20.. Alojz Jembrih:.. Parižanin pri Horvateh ili.. Pokazanje načina za pomenjšati beteg vu poplavaneh hižah.. (1786.. ).. – 10.. 30.. Rajko Fureš:.. Javnozdravstveni pogled na posljednje djelo Ivana Krstitelja Lalangue s područja gospodarstva.. 40.. Stjepan Laljak, prof.. :.. Kajkavska pjesmarica iz 18.. stoljeća.. 50.. mr.. Ivan Zvonar:.. Sadržaj drugoga dijela Libra od spomenka Katarine Frankopan Zrinski.. – 11.. 00.. Željko Vegh, prof.. Pregled svih do sada poznatih izdanja Hrane nebeske Jurja Muliha.. -11.. 10.. Jurica Cesar, prof.. Veliki Štrigovski ceh.. 10 – 13.. 00:.. Objed za sudionike i pauza do poslijepodnevnoga dijela skupa.. II.. Ivan Zvonar i Jasna Horvat,  ...   Sprachbund).. Mladen Rac:.. Osebujni kajkafski cveteki kterih neje zvun severne Horvatske (sjevernohrvatski biljni endemi).. Barica Pahić Grobenski, prof.. :.. Bednjanska kajkavština prema varaždinskoj kajkavštini i prema književnom standardu.. – 15.. Rasprava i zaključci Skupa.. Autobus za Krapinu za sudionike Znanstvenoga skupa i njihove goste polazi u ponedjeljak 9.. u 7.. 30 sati s Mažuranićeva trga u Zagrebu.. Povratak u Zagreb predviđen je u 15.. 15 sati.. Pokrovitelji:.. Ministarstvo kulture,.. Krapinsko-zagorska županija.. ,.. Grad Krapina.. Pučko otvoreno učilište Krapina Ponedjeljak, 9.. u 9:00 sati.. Organizator: Hrvatska udruga Muži zagorskog srca, Martinišće 45, 49210 Zabok, tel: +385 49 236 225; mob: +385 (098) 251 966.. Žiroračun: 2360000 – 1101545954 ZABA, Matični broj: 0947784.. e-mail: rajko.. fures@kr.. t-com.. hr; nikolacapar42@gmail.. com;.. Organizacijski odbor:.. Alojz Jembrih – predsjednik.. – tajnik.. Marijana Borić.. Đuro Blažeka.. Božidar Brezinščak Bagola, prof.. Nikola Capar.. Ivan Cesarec, prof.. Mladen Cvetko, ing.. rad.. Ivica Glogoški, dipl.. ing.. građ.. Vlasta Horvatić Graz, prof.. Ratko Habus.. Stjepan Hranjec.. Zdravko Hršak, dipl.. ing.. Nenad Kralj.. Viktorija Krleža, prof.. Miljenko Krznar.. Miroslav Lovrenčić.. Andrija-Željko Lovrić.. Katarina Novak, prof.. Damir Novina.. Nenad Piskač.. Antun Presečki.. Snježana Ricijaš, prof.. Ivan Šalković, dipl.. oec.. Zdravko Šilipetar, dipl.. Ivan Zvonar.. Rudolf Žlender.. Za organizatora: prim.. stoloravnatelj Hrvatske udruge Muži zagorskog srca..

    Original link path: /program-tjedna-2013/12-znanstveni-skup/
    Open archive



  •  


    Archived pages: 63