www.archive-org-2014.com » HR » L » LARGITAS

    Archived pages: 13 . Archive date: 2014-02.

  • Title: Largitas - marketing i oglašavanje
    Descriptive info: .. o nama.. hosting.. kontakti.. MARKETING.. poslovne minute.. Cilj svake marketinške kampanje je stvaranje pozitivnog stava krajnjeg kupca prema oglašavanom proizvodu.. Naravno da samim tim i naše usluge polaze od nekoliko osnovnih koraka.. WEB DESIGN.. izrada i dizajn.. Profesionalni dizajn internet stranice omogućava jednostavan pregled i brzo pronalažanje sadržaja.. Do kraja godine imamo.. AKCIJU.. za Vas!!.. INFORMATIKA.. software hardware.. Informatizacija poslovanja jedan je od presudnih faktora razvoja, tržišne konkurentnosti i uspješnosti svake tvrtke, bez obzira na vrstu posla kojom se bavi.. "Largitas" Vaš stručnjak za promidžbu.. © 2000 - 2011 Largitas d.. o.. - all rights reserved..

    Original link path: /

    Descriptive info: O NAMA.. Partneri:.. Web Design.. Marketing.. Informatika.. software & hardware.. O nama:.. Dobrodošli.. :.. Agencija Largitas već 10 godina svojim klijentima pruža kvalitetnu uslugu analize marketinških potreba, produkcije, medija planiranja te oglašavanja u svim vrstama medija (tiskani, elektronski, itd.. ).. Uvjerite se da smo u mogućnosti kvalitetno marketinški podržati i Vaš proizvod ili uslugu.. Također smo Vam spremni ponuditi i kompletno informatičko održavanje strojne, programske i  ...   izrade web stranica.. U svojem radu smo profesionalni, fleksibilni i brzi, a glavna nam je vodilja pristupačnost i jednostavnost korištenja.. Surađujemo sa marketinškim timovima, kreativnim agencijama, dizajnerima i srednjim i velikim kompanijama, a partnerski odnos sa brojnim stručnjacima našu uslugu čini kvalitetnijom.. Klijentima smo vjerni i uvijek na usluzi.. Nastojimo upoznati njihovu djelatnost, prepoznati, jačati i graditi vrijednosti njihovog branda.. © 2000 - 2010 Largitas d..

    Original link path: /nama.php

    Descriptive info: HOSTING.. Standardizirani web hosting paketi olakšavaju pronalaženje odgovarajućeg za Vas.. Naravno, prema potrebama možemo napraviti i pakete web hosting usluga potpuno prilagođene Vama.. Novosti:.. Plesk TM.. Control Panel.. Spam Assassin.. poznata antispam aplikacija.. RedHat Enterprise Linux 4.. 0.. 10 poddomena.. uključeno u cijenu.. Webalizer.. - modernija i detaljnija statistika web stranica.. HOSTING:.. BASIC.. STANDARD.. PRO.. Prostor na disku.. 100 MB.. 500 MB.. 1000 MB.. Broj E-maila.. neograničeno.. Mjesečni promet.. neograničen.. Control Panel.. Cijena.. 300kn.. 500kn.. 700kn.. Program preporuke.. Ako ste webmaster ili jednostavno imate poznanike koji trebaju pouzdan web  ...   ispunjavanja narudžbe dovoljno je u odgovarajuće polje upisati po čijoj preporuci dolazi novi klijent.. Nakon tri uredno primljene uplate automatski Vam aktiviramo poklon paket.. Novost je vlastiti.. PleskTM Control Panel.. pomoću kojega možete administrirati sve klijente uključene preko Vas.. Započnite već danas!.. Najam održavanih servera.. NOVO! Za korisnike koji žele.. voditi vlastiti web hosting.. ili jednostavno imaju potrebu za većim količinama prostora nudimo mogućnost najma vlastitog servera.. Važno je za istaknuti da se radi o.. održavanim serverima.. , dakle, nadgledanje rada kao i tehnička podrška uračunati su u cijenu..

    Original link path: /hosting.php
  •

    Descriptive info: KONTAKTI.. FORMATI OGLASA.. Kontakt obrazac:.. KONTAKTI:.. Largitas d.. Agencija za marketing, oglašavanje i informatički inžinjering.. Dubovačka 43.. 10000 Zagreb.. tel: 01/3010-829.. fax: 01/3010-829.. mob: 095/9000-035.. mob: 095/3882-752.. mob: 095/3834-688.. mail:.. largitas@largitas.. hr.. Lokacija.. LARGITAS d.. za promidžbu.. Dubovačka 43, 10 000 Zagreb.. MBS:.. 080382276.. Račun u Zagrebačkoj banci u Zagrebu.. Broj računa:.. 2360000-1101532931.. Iznos temeljnog kapitala društva.. : 20.. 000,00 kn/iznos uplaćen u cijelosti.. Članovi uprave.. : Josip Petković.. OIB.. :82971252982..

    Original link path: /kontakti.php

    Descriptive info: PREUZIMANJE PONUDE.. Ostale reference:.. • Visoka skola međunarodnih odnosa i diplomacije.. • Klet Kozjak.. • Lipovica.. • Sagovi Zagreb.. • Dijamant rez.. • Mesnice Ravlić.. • Troha Dil.. • Adriatica.. • Sharp.. • Iverpan.. • Prva Sportska Kladionica.. • Clarum.. • Uniball.. • Libertas.. • SupraPrint.. • Girasol.. • Clatronic.. • Trident.. • Graniti.. • Profectus.. • Sappe.. • Mljekara veronika.. • Elipso.. • Horvatić.. • Fama maximus.. • Tjednik Moja TV 10.. • Tjednik Moja TV 9.. • Drvna industrija.. • Voda zdravog života.. • Sirana.. • Tjednik Moja TV 8.. • Tjednik Moja TV 7.. • Trgovački centar nagradna igra.. • Elipso frižider.. • trgovački lanac.. • Sladoledi.. • Tjednik Moja TV 6.. • Tjednik Moja TV 5.. • Tjednik Moja TV 4.. • Zaštita objekata.. • Tjednik Moja TV 3.. • Plinoservis.. • Računala i oprema.. • Sandwich paneli.. • prodaja automobila.. • Sinekolin biljne kapi.. • Mesnice Fiolić.. • turistička agencija.. • Zakon o radu.. • časopis Moja TV 2.. • Inteligentna kuća.. • Restoran Baschiera.. • Priručnik za graditeljstvo.. • Hidroizolacije Flag.. • Kozmetika Orising.. • Informatika,audio-video i bijela tehnika.. • Fizikalna terapija.. • Prodaja i kupnja nekretnina.. • Pločice i sanitarija.. • Hotel i retoran Macola.. • Autokuća Anindol.. • Računala Autronic.. • Božična čestitka Mesnice Fiolić.. • Informatika i oprema.. • Intel Quad Core procesori.. • časopis Majstor.. • Mljekara Veronika.. • Videoteka Središće.. • Božiana eestitka.. • Knjga Zaplešimo.. • Atelijer Vrbik.. • Monitori Toshiba.. • Hem-pro proizvod..  ...   • Modna kolekcija ljeto.. • CTAC LCD monitori.. • Autodijelovi Autoset.. • Ljetna kolekcija.. • Hidroizolacijski premaz Radcon.. • Zimsko sniženje.. • Najava koncerta Chuck Berry.. • Salon namještaja Ekskluziv.. • American Donut.. • modna konfekcija.. • Stoplock.. • Anatomske stolice.. • Marli satovi.. • Pregradni zidovi i spušteni stropovi.. • Kozmetika Gehwol.. • Kameni opločnici.. • Prodajno mjesto Vulkal.. • Vulkanizer Bračun.. • Energetski napitak Jamaica.. • Foto studio Ipik.. • Salon namještaja Florida.. • Vozila Ford.. • Honda vozila.. televizija.. tisak.. radio.. Izdvojene reference:.. Panpek.. Datum izrade:.. Veljača, 2010.. Trajanje:.. 10 sekundi.. Tehnika izrade:.. Animacija, video montaža,.. Mana.. Siječanj, 2010.. Billa.. Rujan, 2009.. Aquaviva.. Siječanj, 2009.. Konikom.. Rujan, 2008.. 15 sekundi.. 3D animacija,.. Vulkanizer.. Svibanj,2008.. Oprema za školu.. Kolovoz, 2007.. 20 sekundi.. Marketing:.. Naravno da samim tim i naše usluge polaze od nekoliko osnovnih koraka: - analiza proizvoda - analiza ciljane skupine kupaca - određivanje optimalnog vremena, načina, medija te dinamike oglašavanja Svaki od ovih koraka je bitan za uspješnu marketinšku kampanju i bit će uzet u obzir kod stvaranja "media plana" Vašim prihvaćanjem dogovorenog "media plana" krećemo s kampanjom oglašavanja.. Završetkom kampanje naša obveza prema Vama ne završava.. Naprotiv smatramo da je analiza rezultata oglašavanja vrlo bitan i od mnogih agencija nepravedno zapostavljen segment.. Također brinemo da na vrijeme upoznamo svoje klijente o novim uslugama, pogodnostima, povoljnijim i/ili atraktivnijim terminima, te ostalim informacijama bitnim za Vas.. Smatramo da samo takvom potpunom i predanom suradnjom možemo ostvariti i dobre rezultate, na obostrano zadovoljstvo.. Agencija "Largitas"..

    Original link path: /marketingTV.php

    Descriptive info: AKCIJA.. • ZOK - Zaštita od korozije.. • Karate klub 10-dan.. • Hotel Zephyr.. • Klub Kalifornija.. • Pap Promet.. • Karate klub Sports Life.. • Nautic.. • Yachthings.. • Interneuron.. • KRG Leda.. • Idealnaforma.. • Arimed-beauty.. • NK Lokomotiva.. • TCT.. • Drvoplast.. • Automil.. • Agroprojekt.. • Dandy-clean.. • Multus.. • Ostrea-riba.. • Investicije u graditeljstvu.. • Katran.. • Auto salon effectus.. • Akademija marić.. • Pametni video.. • Conprosta.. • Antique-interijeri.. • Kvaka.. LARGITAS.. udaljena podrška.. Apartman Riva Umag.. Datum Izrade :.. Tehnologija izrade :.. Link :.. Svibanj, 2013.. CSS, PHP, MYSQL, Flash.. http://www.. apartman-riva-umag.. com/.. Europa 92 -enomiranih jeans brandova.. Ožujak, 2013.. europa92.. hr/.. Sole Commerce - online prodaja.. Rujan, 2012.. sole-commerce.. Putopis  ...   smještaj Web stranica.. otvaranje e-mail adresa, mail aliasa, mailing lista, autorespondera.. dizajn Web stranica.. izrada Web stranica (HTML, SHTML, PHP.. ).. izrada CGI shell, C, Perl, PHP i sličnih skripti i aplikacija.. korištenje SQL baza podataka.. stalni pristup na Internet preko iznajmljene linije.. instaliranje Internet servera lokalni mail i Web server.. konfiguriranje sigurnosti (firewall-a).. antivirusna zaštita.. CMS - Content management system.. CMS ili Content Menagement System je programsko rješenje tj.. sustav za upravljanje internet stranicama koji omogućava da sami unosite, mijenjate ili brišete sadržaj putem administracijskog sučelja.. Sa CMS-om je jednostavno kreiranje i održavanje web stranica, jer omogućava korisniku brz unos novih i mijenjanje postojećeg sadržaja u realnom vremenu tako da su promjene odmah vidljive na Internet stranicama..

    Original link path: /web.php

  • Title: Largitas - Standard web paket
    Descriptive info: POŠALJITE UPIT.. Ime i prezime:.. Naziv tvrtke:.. Email:.. Telefon:.. Ostali kontaktni podaci:.. Adresa postojeće internet stranice:.. Zanima me:.. Izrada nove stranice.. Besplatna procjena postojeće stranice.. Želim:.. Izradu nove stranice.. Samostalno uređivanje sadržaja (CMS).. Web trgovina.. Facebook stranica.. Povezivanje s backoffice aplikacijom.. Katalozi proizvoda i fotogalerije.. Optimizacija postojeće  ...   usluga.. Detaljan opis Vašeg upita:.. standard web.. duo2 cms.. premium web (web shop).. facebook.. Standard web:.. - do 10 stranica.. - jedinstveni dizajn.. - informacije o firmi, proizvodima i uslugama.. - galerija i kontakt forma.. - lokacije prodajnih mjesta i/ili.. poslovnica (google map).. cijena: 4.. 000,00 kn..

    Original link path: /standard.php

    Descriptive info: DEMO PROGRAM.. Programiranje:.. 1.. Računi (aplikacija za fakturiranje).. Program je namijenjen malim i srednjim tvrtkama, a zamišljen je kao malo interno knjigovodstvo te praćenje financijskih kretanja.. Namijenjen za samostalno vođenje poslova ispostave ponuda i računa,te financijsko praćenje naplate istih.. Cilj aplikacije je da korisniku pruži brz uvid u stanja naplate računa i salda po kupcima.. Opis mogućnosti aplikacije:.. unos liste artikala i liste kupaca.. artikli i kupci se unose samo jedanput, a dalje u programu koriste se odabirom sa liste.. export liste artikala, partnera u MS Excel radi eventualne daljnje obrade ili kreiranja cjenika.. kreiranje cjenika.. izrada ponuda.. izrada računa: direktno ili automatski iz prethodne ponude, uz mogućnost dodatne obrade ili unosa.. mogućnost davanja popusta u %.. davanje popusta po stavkama ili za cjelokupni račun.. financijsko zatvaranje računa prema pristiglim uplatama.. kartica kupca - praćenje salda kupca, sa uvidom u ispostavljene i plaćene račune.. ispis liste dugovanja odnosno neplaćenih računa po pojedinom kupcu.. ispis računa sa obračunom poreza.. unos ulaznih računa.. izvještaji po kupcu, periodni izvještaji.. knjiga URA i IRA.. 2.. Putni nalozi.. kreiranje putnog naloga.. putni obračun.. obračun po dnevnicama.. obračun troškova prijevoza.. ostali troškovi po  ...   okviru MS Office sustava, pa do savjetovanja i pomoći u izboru i implementaciji većih informacijskih sustava.. Multimedija.. izrada i umnožavanje multimedijalnih CD-ova (DVD-ova), s mogućnošću snimanja i digitaliziranja audio/video zapisa.. izrada i održavanje multimedijalnih prezentacija.. Lokalne mreže računala.. mrežni pristup Internetu preko jedne telefonske linije i jednog uređaja.. projektiranje, dokumentiranje, instalacija, konfiguriranje, administriranje i održavanje lokalnih mreža.. instalacija, konfiguriranje i administriranje mrežne opreme.. Windows Windows NT serveri lokalnih mreža.. lokalni e-mail.. Računala.. konfiguriranje i dogradnja novih i postojećih računala.. održavanje, servisiranje, čišćenje računala i računalne opreme.. konfiguriranje, administriranje, podešavanje, testiranje računala i računalne opreme.. instalacije i reinstalacije programa.. Ostale informatičke usluge.. arhiviranje korisničkih podataka na različite medije (streamer, CD, DVD, ZIP).. konfiguriranje faks-softwarea na računalu.. čišćenje virusa s računala.. konverzije različitih tipova podataka, datoteka, baza podataka.. spašavanje podataka oštećenih datoteka i hard diskova.. instalacija dodatnih priključaka za više pisača.. instalacije višestrukih Windowsa na isto računalo i hard disk instalacije dodatnih operacijskih sustava (Windows NT) na jedno računalo.. promjena veličina particija na lokalnim diskovima.. ispisi (print) u boji do formata A3 i plastifikacija istih.. izrada i plastifikacija ID kartica sa ili bez slike za djelatnike tvrtke, skupove i događanja..

    Original link path: /informatika.php

    Descriptive info: •.. Mik Mak.. Kvaka.. Katran.. Zagrebacka industrija abraziva.. s.. Oliver.. Katran.. Kazis grupa.. Mesnice fiolić.. Pro-mont.. Biognost.. Estetska kirurgija.. Modna konfekcija.. Mape interiors.. Salon cipela.. Litfas.. Bear USA.. Sole Commerce.. Rubelj grill.. Klima Zagreb.. Novinski oglas.. format:.. 4/4.. Dizajn omota i kataloga proizvodnog programa.. Elka kabeli.. 1/8.. Tiskani mediji:.. Tiskani mediji..

    Original link path: /marketingTI.php

    Descriptive info: Popis radiostanica:.. Radio postaje s koncesijom za cijelu RH.. •Hrvatski radio I.. program.. •Hrvatski radio II.. •Hrvatski radio III.. •Narodni radio.. •Otvoreni radio.. •Katolički narodni radio.. Grad Zagreb i Zagrebačka županija.. •Plavi Radio 9.. •Radio Cibona.. •Radio 101.. •Radio Student.. •Radio Marija.. •Radio Velika Gorica.. •Obiteljski radio.. •Radio Sljeme.. •Radio Martin.. •Krugovalna postaja Zaprešić.. BIOGNOST.. Ime spota:.. Trajanje :.. Bako, bako.. 30 sekundi.. SAMOBORSKI.. KRISTAL.. Samoborski kristal.. IDEALNA FORMA.. Centar mršavljenja idealna forma.. Radio oglašavanje:.. Radio oglašavanje..

    Original link path: /marketingR.php

  • Title: Largitas - Duo 2 CMS sustav
    Descriptive info: DUO2 CMS.. - standardni web proširen do 20 stranica.. - neograničen broj stranica i članaka kroz napredni CMS sustav.. - osnovni SEO.. - prilagođeno društvenim mrežama (facebook, twitter,.. - višejezično sučelje.. BESPLATAN HOSTING U 1.. GODINI.. cijena: 8..

    Original link path: /duo.php

  •

    Archived pages: 13