www.archive-org-2014.com » US » 3 » 3DSANI

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".

  Archived pages: 213 . Archive date: 2014-05.

 • Title: Все про прогруму 3ds max 7
  Descriptive info: .. :: Меню ::.. Головна.. Введення.. Створені, щоб рухатися.. Робота з каркасами персонажів за допомогою модуля Biped.. Завдання вагів сітки персонажа уручну за допомогою редагування вершин.. Завдання вагів персонажа за допомогою оболонок.. Підготовка до анімації.. Анімація на основі ключових кадрів.. ЧАСТИНА 1.. ЧАСТИНА 2.. Використання захоплення руху.. Зводимо всі разом.. Допоміжні матеріали.. Книга для гостей.. Контакти.. Добавити у вибране.. ::.. Друзі.. ::.. :: Лічильники ::.. =.. Все про 3ds Max 7.. Вітаємо вас на нашому сайті.. Наш сайт не претендує на повноту освітлення всіх можливостей 3ds max 7, в ньому описані інструменти, які використовують розробники тривимірної графіки найчастіші.. Це обумовлено тим, що сайт розрахований на користувачів, початківців освоєння програми..  ...   Parameter Editor (Редактор параметрів), описаний інтегрований в 3ds max 7 візуалізатор mental ray 3.. 3.. Практичні уроки в кінці кожного розділу дадуть вам можливість освоїти всі засоби створення тривимірної графіки, про які йде мова на сайті.. Уроки поступово ускладнюються, і їх слід виконувати один за іншим.. Це забезпечить поступове підвищення рівня володіння інструментарієм 3ds max 7.. В кінці кожного розділу дається короткий перелік того, чим повинен був оволодіти читательпісля виконання уроку.. порно ролики старушки.. ;.. порно трамплинг смотреть.. 3d max уроки для начинающих.. Наша кнопка.. Отримати код:.. Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.. Реклама.. Скачати безкоштовно програму Microsoft Front Page 2003.. Посилання ::.. -.. Copyright ©..

  Original link path: /
  Open archive

 • Title: Все про прогруму 3ds max 7
  Descriptive info: vpillsgold..

  Original link path: /index.html
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Здрастуйте! Я хотів поділитися методами своєї роботи, уявленнями і ідеями, що стосуються анімації персонажів ігор в реальному часі в 3ds max 6і в character studio 4.. 2.. У книзі розповідається про все, що має відношення до процесу анімації в цих двох пакетах.. Розробка, моделювання, текстурування, конструювання, завдання вагів, установка ключових кадрів, захоплення руху і експорт на ігровий движок -все це описано на сторінках даної книги.. Вона адресована і початківцем, і вже досвідченим користувачам 3ds max, але це не переказ керівництва і навчальних посібників, які поставляються разом з програмним забезпеченням.. Книга доповнює їх.. Ви повинні добре орієнтуватися в основах 3ds max 6 і принаймні проглянути посібники з анімації, інакше ви не зможете зрозуміти термінологію, яка використовується в книзі.. Ідеї, ради, прийоми і методи я ілюстрував за допомогою декількох персонажів з ігор або проектів, які створив за останні півтора роки.. Найчастіше використовувався персонаж Betty Bad (Відчайдушна Бетти) з однойменної гри, випущеної в січні 2002 року компанією Wildtangent.. Основне моє завдання - показати читачам процес обдумування і створення об'єкту, який стане закінченим персонажем гри.. Я сподіваюся, що описав у загальних рисах те, чим займаюся щодня впродовж останніх дев'яти років,  ...   від адже кави -а це говорить про те, що їх часто використовували.. Проте автори тих книг, які я лише проглянув, в цьому не винні.. Більш того, це моя провина - я дуже розбірливий і часто шукаю те, чого п.. р.. осто немає.. у.. ці.. х.. киіг.. ах.. Мені важко догодити, адже предмет моїх пошуків - прості і оптимальні шляхи рішення якої-небудь задачі.. Головним чином тому я і написав дану книгу - вона не схожа на інших.. І я упевнений, що це видання скоротить процес навчання і освітить більшість важливих аспектів анімації персонажів.. Мій унікальний досвід і знання дозволяють мені бачити суть обговорюваних в книзі питань.. Я працюю з цими інструментами щодня.. Ви вибрали цю книгу, оскільки хочете дізнатися що-небудь корисне, -то, що допоможе вам анімувати прекрасну модель героя, яку ви зможете помістити в Quake III Arena або Unreal Tournament.. Ви хочете отримати достатнє уявлення про те, як анімувати персонажів, а перед вами коштує чіткий термін - створити 36 ворогів до березня наступного року.. Для всього цього багато чого не вимагається - потрібно лише злегка підштовхнути вас і небагато допомогти.. Успіхи, продовжуйте удосконалюватися.. молитва для беременной женщины..

  Original link path: /Vved/Index0.htm
  Open archive
 •  

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 1.. СТВОРЕНІ, ЩОБ РУХАТИСЯ.. Дизайн.. Естетичні вимоги.. Технічні обмеження.. Що таке екземпляр.. Моделювання: форма.. Використання екземпляра.. Основні раді з моделювання.. Методи моделювання.. Використання примітивів.. Витискування форм або граней.. Використання булевих операцій.. Шаблон сітки з високим дозволом.. Патчевоє моделювання за допомогою інструментів Surface Tools.. Робота над поверхнею.. Оптимізація.. Моделювання: функція.. Схема моделі.. Створення анімації.. Шия і голова.. Плечі.. Талія.. Стегна і сідниці.. Лікті і коліна.. Долоні і пальці.. Зап'ястя і кісточки.. Підгонка об'єкту Biped.. Текстура: карти.. Огляд UVW.. Якість текстури.. Резюме.. услуги в.. г химки компьютерная помощь.. недорогая установка windows..

  Original link path: /Glava_01/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 2.. РОБОТА З КАРКАСАМИ ПЕРСОНАЖІВ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДУЛЯ BIPED.. Завдання типового двоногого персонажа.. Покроковий алгоритм створення каркаса персонажа.. Завантаження сітки персонажа.. Створення об'єкту Biped.. Налаштування структури Biped.. Налаштування тіла і голови Biped.. Налаштування рук і ніг Biped.. Збереження пози Biped.. Створення каркаса персонажа з чотирма ногами.. Налаштування структури.. Налаштування тулуба, голови  ...   Собака.. Дельфін.. Дівчина-коза.. Каркаси особи.. Рівень каркаса особи 1.. Рівень каркаса особи 2.. Рівень каркаса особи 3.. Каркас персонажа з вищим дозволом.. Той самий та Вінчи?.. Каркас особи для сітки з високим дозволом.. Додавання кісток і використання різних контроллерів.. Без регистрации здесь качественное.. трах фото.. ;Невероятный и восхитительный в.. чулках трах фото телки..

  Original link path: /Glava_02/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 3.. ЗАВДАННЯ ВАГІВ СІТКИ ПЕРСОНАЖА УРУЧНУ ЗА ДОПОМОГОЮ РЕДАГУВАННЯ ВЕРШИН.. Типовий персонаж гри.. Алгоритм застосування модифікатора Physique.. Застосування і ініціалізація модифікатора Physique.. Привласнення вершин ланці.. Введення вагових значень.. Відміна прив'язки вершин до ланок.. Налаштування області ліктя.. Робота над рукою і пальцями.. Збереження вагових значень.. Визначення шиї, плечей і тулуба.. Завдання вагів другої ноги.. Завантаження BIP-файла в об'єкт Biped.. Закріплення стегон.. Налаштування руки із зброєю.. эротика невероятно крутая.. Порно здесь.. Темпераментные.. проститутки негритянки.. ждут кавалеров знающих толк в шоколадном наслаждении..

  Original link path: /Glava_03/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 4.. ЗАВДАННЯ ВАГІВ ПЕРСОНАЖА ЗА ДОПОМОГОЮ ОБОЛОНОК.. Робота з оболонками.. Як застосовувати модифікатор Physique.. Відключення непотрібних оболонок.. Налаштування радіального масштабу оболонок.. Налаштування перекриття оболонок батьківського і дочірнього об'єктів.. Копіювання і вставка параметрів для симетричних кінцівок.. Видалення вершин з ланок.. Завдання вагів вершин талії, стегон і ніг.. Використання вікна Type-in Weights.. Привласнення вершин грудям.. Налаштування голови і особи.. Налитые груди.. Онлайн секс в прямом эфире..

  Original link path: /Glava_04/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 5.. ПІДГОТОВКА ДО АНІМАЦІЇ.. Осягнуті суть персонажа.. Персона візначається зовнішнім віглядом.. Потрібна унікальність.. Набор анімацій.. Жанр грі.. Ігрове середовіще.. Не забувайте про розмір файлу.. Елементі управління персонажем.. Технологія грі.. Анімація на основі ключовіх кадрів або захоплення руху?.. Основі завдання ключовіх кадрів.. Колі потрібно створюваті ключові кадрі.. Колі застосовуваті захоплення руху.. Раді із захоплення руху.. Віконання персонажа.. Вічно рухома іграшка.. Підгонка під технологію.. Район Савеловский,.. врезка замка Савеловская..

  Original link path: /Glava_05/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 6.. АНІМАЦІЯ НА ОСНОВІ КЛЮЧОВИХ КАДРІВ.. ЧАСТИНА I.. Спочатку про початки.. Режими Footstep і Freeform.. Уявіть собі теку з анімаціями.. Підготовка Biped.. Основи анімації з використанням ключових кадрів.. Нульовий кадр.. Вікно Track View.. Вибір конфігурації часу.. Копіювання ключових кадрів.. Часовий проміжок між анімаціями.. Track View і поточний діапазон  ...   рук.. Уточнення пози бездіяльності.. Пружність, безперервність, зсув.. Параметри Ease To і Ease From.. Ключові кадри і відмітки під повзунком шкали часу.. Режим заборони клавіатурних комбінацій.. Вторинний рух.. Анімація хвоста.. Використання шарів.. Використання тимчасових тегов.. Представили для просмотра.. эротику голые девочки на члене.. ;.. Эро фото обольстительное.. Только у нас..

  Original link path: /Glava_06/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 7.. Анімації персонажа Betty.. Нова зброя одним клацанням миші.. Особливі рухи.. Анімації бездіяльності.. Вся справа в позі.. Анкерні ключі.. Подвоєння ключів.. Використання опції Join to Previous IK Кеу.. Третя анімація бездіяльності.. Анімація стрілянини.. Поза стрілянини.. Додавання ефекту віддачі.. Дві інші атаки в стані бездіяльності.. Спосіб прицілювання.. Стрибки.. Стрибки з місця і з розгону.. Виконання стрибка в грі в реальному часі.. Betty в стрибку.. Betty знову в стрибку.. Стрибок з поворотом.. Стрибок із стріляниною.. Використання знімка для об'єктів-екземплярів.. Стрілянина при торканні землі.. Ідеологія анімації.. Плавання.. Бездіяльність при плаванні.. Створення плавного циклу.. Плавання вперед.. Strompreisvergleich..

  Original link path: /Glava_07/Index0.htm
  Open archive

 • Title: Сайт по анімації персонажів в 3ds max
  Descriptive info: Розділ 8.. ВИКОРИСТАННЯ ЗАХОПЛЕННЯ РУХУ.. Файли захоплення руху.. Формат CSM.. Формат BVH.. Перетворення CSM- і BVH-файлов.. Використання скорочення ключів.. Вибір формату файлів захоплення руху.. Погана анімація бігу.. Хороша анімація бігу.. Створення циклічного бігу.. Визначення довжини циклу.. Витягання кращого відрізання циклу.. Порівняння відрізань циклу.. Подвоєння циклу.. Уточнення циклу з використанням шарів.. Створення анімації  ...   вторинного руху за допомогою шарів.. Видалення кадрів для посилення ефекту зіткнення.. Зміна призначення файлу захоплення руху.. Копіювання пози.. Завантаження анімації отримання удару.. Команда Paste Pose/posture/track.. Переміщення об'єкту COM.. Створення руху стрілянини.. Відробіток ефекту віддачі.. Вирівнювання правої ступні переміщенням об'єкту СОМ.. Налаштування верхньої частини тіла.. Внесення змін за допомогою функції Set Multiple Keys..

  Original link path: /Glava_08/Index0.htm
  Open archive •  


  Archived pages: 213